Załoga

O nas

Jesteśmy największym i najnowszym salonem Giant Store w Polsce. Łączna powierzchnia sklepu zajmuje aż 377 m2, z czego aż 310 m2 to powierzchnia ekspozycjno-sprzedażowa.

STREFY WEWNĄTRZ SKLEPU

310 m2 powierzchni sprzedażowej podzielono na strefy tak, aby klient nie miał najmniejszego problemu z poruszaniem się po salonie i w bardzo prosty i intuicyjny sposób mógł znaleźć interesujący go asortyment:

- Strefa rowerów Giant zajmuje 232 m2 i została podzielona na rowery szosowe, górskie, crossowe&gravel.
- Strefa rowerów elektrycznych Giant, stale zyskujących na popularności, jest największą strefą tego typu w Polsce, gdzie na stałej ekspozycji znajduje się od 16 do 20 rowerów.
- Strefa rowerów dziecięcych to wydzielona sekcja rowerów dla milusińskich, którzy także mogą wybrać coś dla siebie.
- Kącik Champions Ride Giant, przedstawiający aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy, jeżdżących na rowerach marki Giant, co podkreślone jest ekspozycją w tym miejscu najbardziej ekskluzywnego modelu w aktualnej kolekcji.
- Strefy akcesoriów Giant i LIV zajmują 2 duże ściany, są w bardzo staranny i przemyślany sposób wyeksponowane na eleganckich spacewallach.

STREFA LIV

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa Liv - pierwszej (i jedynej kompleksowej) marki rowerowej na świecie, dedykowanej wyłącznie kobietom. Przedstawicielki płci pięknej na powierzchni 49 m2 będą mogły znaleźć się w "swoim świecie kolarskim", gdzie elementy wyposażenia podkreślają delikatność, kobiecość, a zarazem stanowczość i niezależność współczesnych kobiet. Jesteśmy przekonani, że aranżacja strefy ułatwi wybór rowerów i akcesoriów, spełniających najwyższe wymagania kobiet. Dodajmy, że naprawdę jest w czym wybierać. :)

Założona w 2008 roku przez dyrektora Giant Bonnie Tu jako część Giant Group, Liv tworzy innowacyjne rowery i osprzęt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

SERWIS

Klienci Giant Psie Pole będą też mogli skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Strefa serwisowa zajmuje 30 m2, wyposażona jest w najnowsze narzędzia i środki umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych. Projekt serwisu został optymalnie dostosowany do wymogów pracy mechaników i serwisantów. Serwis w Giant Psie Pole ma charakter otwarty. Umiejscowiony jest bezpośrednio przy wejściu do sklepu, dzięki czemu wchodzący klienci mogą spojrzeć z bardzo bliska jak wygląda praca serwisanta, co dodaje temu miejscu unikalnego, kolarskiego klimatu.

ZAŁOGA

Wykwalifikowana i doświadczona załoga sklepu, składająca się z rowerowych pasjonatów, fizjoterapeutów i byłych wyczynowych sportowców charakteryzuje się nie tylko niekończącymi się pokładami wiedzy i profesjonalizmu, ale też bardzo wysoką kulturą osobistą, pozytywnym nastawieniem i niespotykaną chęcią pomocy w wyborze odpowiednich rowerów i akcesoriów.

LOKALIZACJA

Salon Giant Psie Pole położony jest na rogu ulic Miechowity i Alei Kromera, jednej z najbardziej ruchliwych ulic we Wrocławiu. Pomimo lokalizacji blisko centrum stolicy Dolnego Śląska klienci salonu nie muszą martwić się o miejsca parkingowe. Przed wejściem do budynku znajduje się duży parking na kilkanaście miejsc (wjazd od strony ulicy Jana Długosza, przy parku trampolin GoJump Wrocław).

Doskonały dojazd liniami autobusowymi: 121, 128, 130, 241, 242, 251 (przystanek Kromera (Czajkowskiego)). Do salonu dotrzeć można także liniami 105, 115, 116, 118, 128, 132 i 151 (przystanek Kromera, pobliże zajezdni tramwajowej).

Giant Psie Pole

ul. Miechowity 1

51-162 Wrocław

sklep@giantpsiepole.pl