Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Allure E+ 0

Current price: 18 899,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18 899,00 zł
Cena katalogowa: 20 999,00 zł

Zobacz także

Kategoria: Trekkingowe

Allure E+ 1

14 849 zł

Allure E+: miejski rower elektryczny dla kobiet, które oczekują więcej. Szukasz stylowego i bezpiecznego e-bike’a do miasta? Allure E+ to rower elektryczny stworzony z myślą o kobietach ceniących niezależność, design i nowoczesne technologie. Dzięki silnikowi SyncDrive Sport 2 (75 Nm) pedałowanie staje się lekkie i naturalne – silnik zapewnia płynne wsparcie przy każdym obrocie korby, co sprawia, że jazda po mieście i dłuższe trasy są znacznie bardziej komfortowe. Największą zaletą tego modelu jest bezpieczeństwo. Radar Aegis ostrzega przed pojazdami zbliżającymi się od tyłu, a systemy bezpieczeństwa E-Lock i Apple Find My zapewniają spokój w codziennym użytkowaniu. Allure E+ to idealny rower miejski dla kobiet, które nie chcą kompromisów – łączy wygodę jazdy, inteligentne technologie i elegancki styl.

Główne korzyści

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE

Przednie zawieszenie pochłania nierówności, zapewniając płynną i stabilną jazdę. Szersze opony dodają amortyzacji i stabilności, dzięki czemu możesz jeździć pewnie zarówno po miejskich ulicach, jak i nierównych ścieżkach. Z kolei wygodna sztyca regulowana sprawia, że zsiadanie jest bezproblemowe, niezależnie od tego, czy zatrzymujesz się na światłach, czy wsiadasz i zsiadasz z roweru.

NIEZAWODNY I WSZECHSTRONNY

Silnik SyncDrive Sport 2 to serce Twojej przygody. Dzięki imponującemu momentowi obrotowemu 75 Nm zapewnia natychmiastowe, płynne wspomaganie, które sprawia, że podjazdy przestają być wyzwaniem, a jazda staje się przyjemnością. To niezawodne wsparcie gwarantuje Ci pewność siebie w każdym terenie – czy to miejskie ścieżki, czy ambitniejsze eksploracje. A ponieważ wiemy, że życie toczy się w ruchu, praktyczność jest wbudowana: funkcjonalny tylny bagażnik MIK jest gotowy na szybkie zakupy lub bezpieczny montaż fotelika dziecięcego, a solidny bagażnik przedni dodatkowo poszerza Twoje możliwości transportowe.

INTELIGENTNE BEZPIECZEŃSTWO

Allure E+ sprawia, że każda podróż jest nie tylko łatwiejsza, ale i bezpieczniejsza. Aplikacja RideControl zapewnia dostęp do inteligentnych funkcji, takich jak E-Lock i Apple Find My, umożliwiając blokowanie roweru i śledzenie jego lokalizacji. Monitorowanie ciśnienia w oponach w czasie rzeczywistym (Aegis Tire Checker) pomaga zapobiegać niespodziewanym problemom, a radar Aegis ostrzega o pojazdach zbliżających się z tyłu.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 430 / SyncDrive Sport2

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 57 km 35 mile
  • Dobre: 88 km 54 mile
  • Idealne: 115 km 71 mile

Za co go uwielbiamy

Jesteś w ciągłym ruchu, cenisz sobie niezależność i nie akceptujesz kompromisów między stylem a funkcjonalnością. Seria rowerów elektrycznych Allure E+ została stworzona właśnie dla Ciebie – aktywnych kobiet, które pragną, by każda codzienna podróż była przyjemnością. To moment, w którym Twój styl spotyka się z inteligentną technologią. Wyobraź sobie płynne przyspieszenie bez wysiłku, dzięki mocnemu silnikowi SyncDrive Sport 2 (75 Nm) i systemowi Smart Assist, który intuicyjnie dopasowuje wspomaganie do Twoich potrzeb. Cruise in style – to nasza obietnica. Od eleganckiej ramy ALUXX i szerokich opon, które gwarantują komfort i stabilność, po rewolucyjne funkcje bezpieczeństwa. Zintegrowany Radar Aegis czuwa nad Tobą na drodze, a E-Lock i Apple Find My dają Ci poczucie bezpieczeńśtwa. Allure E+ to nie tylko miejski e-bike; to narzędzie, które inspiruje do dbania o well-being, ułatwia logistykę i sprawia, że każda trasa jest Twoją drogą do wolności. Odkryj Allure E+ i przekonaj się, jak wygląda bezpieczna jazda bez granic.

Technologie

Technologia Aluxx
SyncDrive Sport
Smart Assist
EnergyPak - Side Release
RideControl Dash

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 160 cm5’3”
  • S
      160 cm5’3”  to 168 cm5’6”
  • M
      168 cm5’6”  to 176 cm5’9”
  • L
      176 cm5’9”  to 185 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSML
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)3801543016,946018,149519,5
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°72,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,860023,662024,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)1807,11807,12007,92007,9
E Kąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
G Trail (mm) (inch)94,53,794,53,794,53,794,53,7
H Baza kół (mm) (inch)111643,9113744,8115245,4116545,9
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)48219482194821948219
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)66226,166226,168126,868126,8
L Reach (mm) (inch)36614,438415,139215,440515,9
M Przekrok (mm) (inch)42716,842816,94311743717,2
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)66026660266602666026
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,11003,91003,9
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Sport 2, 75Nm, technologia PedalPlus 6-Sensor
  • Moduł sterujący
    RideControl Dash 2, tryb automatyczny SmartAssist, 5 trybów wspomagania
  • Wyświetlacz
    RideControl Dash 2, widoczność pod szerokim kątem, kolorowy wyświetlacz LCD
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 430Wh, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral, kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 200
  • Ładowarka
    EnergyPak Smart Compact 4A
  • Łączność
    dostęp do aplikacji Giant RideControl App bezprzewodowe wyświetlacze ANT+ z profilem e-bike (LEV)
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Storm Cloud
  • Rama
    aluminium ALUXX, główka ramy Overdrive 1½ - 1⅛, zintegrowany akumulator, zintegrowane mocowanie nóżki KSA40
  • Widelec
    SR Suntour Mobie 25 LO Air, 63mm skoku, oś 15x100
  • Tylny amortyzator
    n/a
  • Kierownica
    Giant Contour GT, wew. prowadzenie przewodów, gięcie w tył 30°, 31.8x660 mm, aluminium
  • Chwyty
    Liv Comfort Ergo Microtech Plus
  • Wspornik kierownicy
    aluminiowy z regulacją kąta pochylenia
  • Wspornik siodła
    regulowany zdalnie manetką (dropper)
  • Siodło
    Selle Royal Lift
  • Pedały
    platformowe antypoślizgowe
  • Manetki
    Enviolo Automatiq
  • Przerzutka tylna
    -
  • Hamulce
    Shimano MT420, hydrauliczne, 4-tłoczkowe, tarcze 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT420
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates CDC, zębatka ze stali nierdzewnej 22T
  • Łańcuch
    pasek Gates CDC Carbon Drive 122T CenterTrack
  • Korba
    Gates CDC CenterTrack 46T
  • Obręcze
    Liv GX03V, ETRTO: 21-622, aluminium
  • Piasty
    [P] Giant eTracker, tarcza na 6 śrub, oś przelotowa 15x100mm, [T] Enviolo Automatiq, tarcza na 6 śrub
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, [P] 32 [T] 32
  • Opony
    Schwalbe Marathon E Plus, 622x55, Smart DualGuard Addix E
  • Dodatki
    nóżka KSA40, system ostrzegania o nadjeżdżających pojazdach Aegis Radar, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) Aegis Tire Checker
  • Oświetlenie
    [P] Supernova mini 2 LDM [T] zintegrowane z bagażnikiemm, z funkcją światła stopu
  • Zabezpieczenie
    zamek akumulatora ABUS Xplus
  • Bagażnik
    tylny i przedni bagażnik aluminiowy z sytemem montażu akcesoriów MIK
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    aluminiowe
  • Całkowity limit wagowy
    156kg
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.