Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Avail Advanced E+ Elite AR

Current price: 23 399,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23 399,00 zł
Cena katalogowa: 25 999,00 zł

Na pierwszy rzut oka wygląda jak elegancki, klasyczny rower szosowy endurance, ale w jego wnętrzu kryje się zaawansowana moc. Liv Avail Advanced E+ Elite AR to połączenie lekkiej karbonowej ramy i widelca, dyskretnego tylnego silnika oraz ukrytych elementów sterujących. To elektryczny rower szosowy dla kobiet, który zachwyca wyglądem i wydajnością – wygląda szybko, nawet gdy stoi w miejscu.

Główne korzyści

Naturalne wrażenia z jazdy

Wygląda jak klasyczny rower szosowy, a co najlepsze – jeździ tak samo płynnie i naturalnie. Odkryj rewolucję w kobiecym kolarstwie szosowym dzięki połączeniu tradycyjnej jazdy z nowoczesnym, elektrycznym wspomaganiem. Innowacyjny system E-Road zapewnia subtelne, idealnie dopasowane wspomaganie, dzięki któremu Twoja jazda na damskim szosowym rowerze elektrycznym pozostaje autentyczna i przyjemna.

MAKSYMALNY ZASIĘG. MINIMALNE ZMĘCZENIE.

Liv Avail Advanced E+ Elite AR zasilany jest akumulatorem głównym o pojemności 400 Wh oraz możliwym dodatkowym akumulatorem o pojemności 200 Wh. Geometria Avail gwarantuje komfort podczas długich tras, a kierownica i sztyca Liv D-Fuse skutecznie tłumią wibracje drogowe, zapewniając płynniejszą i bardziej przyjemną jazdę.

DOSTARCZA MOC I PRĘDKOŚĆ

Silnik SyncDrive Move Plus to zaawansowany silnik w piaście tylnego koła, który zapewnia maksymalny moment obrotowy 30 Nm (co odpowiada 75 Nm w silniku centralnym). Dzięki temu damska e-szosa osiąga maksymalną prędkość wspomaganą do 25 km/h, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Ciesz się wyjątkową mocą i płynnością jazdy, która dostosowuje się do Twoich potrzeb na trasie.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 400 / SyncDriveMove Plus

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 40 km 24 mile
  • Dobre: 70 km 43 mile
  • Idealne: 100 km 62 mile

Za co go uwielbiamy

Bo Liv Avail Advanced E+ Elite AR to idealny wybór dla kobiet, które chcą cieszyć się lekkością karbonowej szosy, naturalnym odczuciem jazdy i mocą elektrycznego wspomagania, pozwalającego dotrzeć dalej i szybciej – bez rezygnowania z komfortu i kontroli.

Technologie

Technologia Advanced Composite
RideControl Go
SyncDrive Move
EnergyPak - Side Release

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSML
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,743517,147018,550519,9
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,5°74,0°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
D Długość główki ramy (mm) (inch)1204,71355,31556,11756,9
E Kąt główki ramy (degrees)70,5°71,0°72,0°72,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502
H Baza kół (mm) (inch)99339,199939,3100339,5101339,9
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,5
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1753
K Stack (mm) (inch)52920,854521,556322,258222,9
L Reach (mm) (inch)36814,537414,737814,938215
M Przekrok (mm) (inch)67726,770827,974329,378230,8
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Move Plus, silnik w tylnej piaście, 30Nm (odpowienik 75Nm silnika centralnego)
  • Moduł sterujący
    Zmiana trybów poprzez SRAM Blips
  • Wyświetlacz
    Giant RideControl GO, zintegrowany z ramą panel LED kompatybilny z bezprzewodowymi wyświetlaczami ANT+ (opcja)
  • Akumulator
    EnergyPak Smart InTube 400, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 200
  • Ładowarka
    EnergyPak 4A Smart, 60% w 1:45
  • Łączność
    dostęp do aplikacji Giant RideControl App bezprzewodowe wyświetlacze ANT+ z profilem e-bike (LEV)
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Eucalyptus/ Ocean Storm
  • Rama
    kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x145
  • Widelec
    kompozyt Advanced SL, oś przelotowa 12x100
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Liv Contact SL D-Fuse, 31.8mm, aluminium
  • Wspornik kierownicy
    Contact SL Aerolight, 31.8mm, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, 14mm offset, karbon
  • Siodło
    Liv Approach, szyny stalowe, wypełnienie Particle Flow, montaż akcesoriów UniClip, szer. 155mm
  • Pedały
    -
  • Manetki
    SRAM Rival eTap AXS, 1x12
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    SRAM Rival XPLR eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Rival eTap HRD, tarcze Paceline 160mm 6-śrub
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Rival eTap AXS HRD
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Apex XPLR XG-1251, 10-44T, 12-rzędowa
  • Łańcuch
    SRAM Rival
  • Korba
    SRAM X-SYNC 46T BCD107 Praxis E Crank Alloy ISIS
  • Środek suportu
    Giant E+ System BBSS
  • Obręcze
    Giant P-X2 Disc, ETRTO: 22-622, Tubeless Ready, aluminium
  • Piasty
    [P] Giant, łożyska maszynowe, tarcza na 6 śrub, oś przelotowa 12mm [T] SyncDrive Move Plus
  • Szprychy
    Sapim [P] Race, 24 [T] E-Light, 28, e-bike optimized
  • Opony
    Schwalbe G-One AllRound Performance, 700x35C, TLE, RaceGuard, Addix, zwijana
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 125 ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Oświetlenie
    zintegrowana z zaciskiem sztycy tylna lampka
  • Limit łącznego obciążenia
    130kg
  • Max. szerokość opony
    38mm
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.