{{ productAwardLocalized.Quote }}

Brava
Advanced Pro 2

14 299 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Zaprojektowana tak, aby pomóc Ci stanąć na podium. Brava Advanced Pro to zwinny rower wyścigowy, stworzony by zapewnić najlepsze prowadzenie i zmaksymalizować przyspieszenie.

Główne korzyści

Zbudowana by wygrywać

Lekka, kompozytowa rama klasy Advanced ma sztywną, otwartą trójkątną konstrukcję, która ułatwia noszenie na ramieniu, a wyjątkowa konstrukcja rury dolnej w kształcie litery V skutecznie zapobiega przyklejaniu się dużej ilości błota.

Dominacja dzięki kontroli

System sterowania OverDrive2 i sztyca D-Fuse zapewniają lekką, responsywną i zwinną jazdę z precyzyjnym sterowaniem.

Gotowa do ścigania

Dzięki takim rozwiązaniom, jak 12mm osie przelotowe, napęd 1x, przestrzeń na opony o szerokości nawet 45mm i pełnemu zestawowi tubeless, Brava Advanced Pro jest super lekką maszyną gotową na trasy wyścigów cyclocross.

Najważniejsze informacje

Brava Advanced Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive 2

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)49019,350519,952020,553521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51020,152020,553521,155021,7
DDługość główki ramy (mm) (inch)1084,31234,81385,41586,2
EKąt główki ramy (degrees)70,3°71,0°71,5°71,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502
GTrail (mm) (inch)72,92,868,32,765,12,665,12,6
HBaza kół (mm) (inch)100439,5100939,7101439,9102540,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)51420,253120,954721,556622,3
LReach (mm) (inch)36314,336814,537314,737714,8
MPrzekrok (mm) (inch)77330,47883180231,681732,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)380153801540015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QRozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Chameleon Nova / Carbon/Chrome
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12mm, disc, max. szerokość opony 45mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Connect
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SL, kompozytowy, 16mm offset
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano GRX RX-600, 1x11
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano GRX RX-812
  • Hamulce
    Shimano GRX RX-400 hydrauliczne, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano GRX RX-600 hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M7000, 11-s, 11-40
  • Łańcuch
    KMC X11
  • Mechanizm korbowy
    Shimano GRX RX-600, 40t
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Piasty
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Szprychy
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Opony
    Maxxis All-Terrene, 700x33c, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    8,6 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.