{{ item.Quote }}

CADEX 50 Ultra Disc Tubeless

Current price: 5 599 zł - 6 999 zł

Kontakt
Udostępnij
AERO UNLIMITED Wyposażone w całkowicie nowy profil aerodynamicznej obręczy 50 mm i w piasty aerodynamiczne nowej generacji R3-C, CADEX 50 Ultra Disc równoważy doskonałą aerodynamikę ze stabilnością i kontrolą w każdych warunkach. Innowacyjne szprychy z włókna węglowego Super Aero dodatkowo zwiększają wydajność i minimali Aerodynamiczny profil obręczy z włókna węglowego 50 mm, szprychy Super Aero i zupełnie nowe piasty aerodynamiczne tworzą kompletny system kół. Zwiększone wsparcie ściany bocznej i możliwość obniżenia ciśnienia w oponach znacznie poprawia prowadzenie i wyczucie drogi.

Charakterystyka

  • Sprawdzony w tunelu aerodynamicznym profil obręczy Aero Hookless 50 mm, szprychy z włókna węglowego Super Aero i piasty aerodynamiczne R3-C zapewniają maksymalną przewagę aerodynamiczną.
  • Szprychy z włókna węglowego Super Aero o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie minimalizują boczne ugięcie, zapewniając efektywne przyspieszanie i sprint.
  • Specjalnie dostrojona technologia Dynamic Balanced Lacing tworzy sztywniejsze, wydajniejsze koło o wyjątkowym przenoszeniu mocy.
  • Precyzyjnie obrobiona piasta tylna aero R3-C40 zmniejsza straty aerodynamiczne i praktycznie eliminuje obciążenie łożysk.
  • Ultragładkie łożyska ceramiczne o niskim oporze toczenia zapewniają lepsze działanie przy minimalnej utracie mocy.
  • Precyzyjnie technologia układania wzmocnionych włókien węglowych umieszcza włókno węglowe tylko tam, gdzie jest to potrzebne, tworząc mocną, sztywną strukturę obręczy o całkowitej masie koła 1349g.
  • Technologia obręczy Hookless obejmuje ciągłą strukturę włókna węglowego o zwiększonej szerokości stopki obręczy do 3,8 mm z każdej strony, aby stworzyć okrągłą oponę zapewniającą doskonałe wsparcie, przyczepność i prowadzenie.
  • Zaprojektowana z myślą o dzisiejszych oponach rowerowych o większej objętości. Wewnętrzna szerokość obręczy o szerokości 22,4 mm zapewnia zwiększoną powierzchnię styku opony, co zapewnia lepszą przyczepność i płynniejszą jazdę.

Specyfikacja

Materiał obręczy
Włókno węglowe
Typ obręczy
Hookless Clincher
System Tubeless
CADEX Tubeless System (taśma i wentyl w zestawie)
Sugerowany rozmiar opony
700 x 25C – 700 x 32C
Wysokość obręczy
50mm
Zewnętrzna szerokość obręczy
30mm
Wewnętrzna szerokość obręczy
22.4mm
ETRTO
622-22
Przednia piasta
CADEX R3-C Aero Hub, Centerlock
Tylna piasta
CADEX R3-C40 Aero Low Friction Hub, 40T Ratchet Driver, Centerlock
Kompatybilne bębenki
Shimano HG / SRAM XDR 12 / Campagnolo
Łożyska
Ceramiczne łożyska CADEX
Przednia oś
100x12 Thru Axle
Tylna oś
142x12 Thru Axle
Szprychy (przód)
Szprychy karbonowe Super Aero
Zaplot (przód)
DBL, 21H
Szprychy (tył)
Szprychy karbonowe Super Aero
Zaplot (tył)
DBL, 24H
Nyple
Aluminiowe
Gwarancja
2 years
Crash Replacement
5 lat (dla pierwszego właściciela po rejestracji)
Waga (komplet)
1349g
Waga (przód)
595g
Waga (tył)
754g

Najważniejsze informacje

TESTY KÓŁ CADEX 50 ULTRA DISC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CADEX 50 Ultra Wheels with interactive tooltips

Technologie

KONSTRUKCJA TYPU HOOKLESS
TECHNOLOGIA DBL
AERODYNAMICZNE SZPRYCHY
PIASTA CADEX R3-C40 AERO
ŁOŻYSKA CERAMICZNE
PRECYZYJNIE WZMOCNIONY KOMPOZYT

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.