Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Flourish E+ 2

Current price: 11 999,00 zł

Klucze, torebka, telefon i w drogę! Miejski rower elektryczny Flourish E+. Niektóre dni toczą się zgodnie z planem. Większość – zupełnie nie. Na szczęście wygodny e-bike Liv Flourish E+ dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji. Ten miejski rower elektryczny z niską ramą jest niezwykle komfortowy przy wsiadaniu, stabilny w prowadzeniu i gotowy na każdą nagłą zmianę planów. Dzięki ramie z niskim przekrokiem, płynnemu, intuicyjnemu wspomaganiu elektrycznemu oraz w pełni zintegrowanym funkcjom do codziennej jazdy, ten rower miejski e-bike skutecznie łagodzi udrękę stromych podjazdów, jazdy pod wiatr czy ciągłego zatrzymywania się na światłach. Wybierz rower ze wspomaganiem elektrycznym, który zmieni Twoje codzienne dojazdy do pracy i weekendowe wycieczki w czystą przyjemność.

Główne korzyści

PEWNOŚĆ I WYGODA OD PIERWSZEGO PRZEJAZDU

Niska i szeroka rama z głębokim przekrokiem sprawia, że wsiadanie oraz zsiadanie z roweru jest niezwykle proste – nawet wtedy, gdy przewozisz zakupy i musisz często się zatrzymywać. Wyprostowana pozycja za kierownicą, wygięte w stronę rowerzystki chwyty oraz pełna amortyzacja przedniego widelca i sztycy podsiodłowej gwarantują stabilną, komfortową jazdę zarówno po miejskich ulicach, jak i ścieżkach rowerowych. Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają niezmienną, niezawodną siłę hamowania, dzięki czemu od pierwszego naciśnięcia na pedały masz wszystko pod pełną kontrolą.

WSPOMAGANIE, NA KTÓRE ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ

Silnik SyncDrive Core 2 zapewnia płynne wspomaganie aż do prędkości 25 km/h, a inteligentna technologia Smart Assist automatycznie dopasowuje jego siłę w trakcie jazdy. Nie musisz niczego ustawiać ani sprawdzać – system naturalnie reaguje na Twoje tempo oraz ukształtowanie terenu przed Tobą. Akumulatory EnergyPak Smart (o pojemności 500 Wh) oferują praktyczny zasięg wynoszący około 60 -140 km, dzięki czemu możesz raz na zawsze zapomnieć o martwieniu się, czy starczy Ci energii na powrót do domu.

GOTOWY NA TWÓJ DZIEŃ

Przedni koszyk montowany bezpośrednio do ramy to stabilny i łatwo dostępny sposób na przewożenie wszystkiego, co zabierasz ze sobą na co dzień. Zintegrowane oświetlenie przednie i tylne, pełne błotniki oraz solidna podpórka sprawiają, że rower jest od razu przygotowany do miejskich wyzwań. Wbudowane funkcje bezpieczeństwa, w tym blokada E-lock oraz kompatybilność z usługą Apple Find My, pozwalają na wygodne monitorowanie lokalizacji roweru, gdy od niego odchodzisz. Z kolei niewymagający częstej konserwacji napęd oraz możliwość korzystania ze wsparcia autoryzowanych dealerów marki Liv zapewniają bezproblemowe użytkowanie roweru przez lata.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core2 55Nm

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 74 km 45 mile
  • Dobre: 112 km 69 mile
  • Idealne: 165 km 102 mile

Za co go uwielbiamy

Większość rowerów powstała z myślą o samej jeździe. Flourish E+ został zaprojektowany z myślą o wszystkim, co dzieje się wokół niej. Wyjście z domu w pośpiechu. Zakupy większe niż planowałaś. Ciągłe zatrzymywanie się, ruszanie i nagłe zmiany planów w ciągu dnia. Życie rzadko toczy się jednym, prostym torem, a Flourish E+ powstał po to, abyś mógła czerpać radość z każdego z tych momentów. W tym rowerze każdy element współgra ze sobą tak, aby zapewnić Ci maksymalną prostotę i stabilność. Dzięki temu nie musisz zaprzątać sobie głowy równowagą, wysiłkiem czy tym, co czeka Cię za zakrętem. Rama z niskim przekrokiem gwarantuje niezwykle wygodne wsiadanie i zsiadanie – nawet przy pełnym obciążeniu bagażem i podczas częstych przystanków. Nisko poprowadzona rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie, nawet gdy przewozisz bagaż lub często zatrzymujesz się po drodze. Wyprostowana pozycja za kierownicą i stabilne prowadzenie dają pewność w każdej sytuacji, a płynne, automatycznie dostosowujące się wspomaganie elektryczne naturalnie reaguje na Twój styl jazdy. Zintegrowane oświetlenie, fabryczne rozwiązania zabezpieczające oraz praktyczne możliwości przewożenia bagażu są częścią kompletnego systemu. Wszystko, czego potrzebujesz, jest już na swoim miejscu. Bez zbędnych dodatków. Bez komplikacji. Po prostu rower, który idealnie wpisuje się w rytm codziennego życia i sprawia, że poruszanie się staje się łatwiejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze.

Technologie

Aegis E-Lock
E+ System
Apple Find My Bike
EnergyPak - Side Release
SyncDrive Core 2
RideControl Dash 2
Smart Assist

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      147 cm4’10”  to 162 cm5’4”
  • S
      155 cm5’1”  to 172 cm5’8”
  • M
      165 cm5’5”  to 183 cm6’0”
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSM
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)3801545017,752020,5
B Kąt podsiodłowy (degrees)75,0°73,0°71,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,261024
D Długość główki ramy (mm) (inch)1706,71706,71706,7
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)913,6913,6913,6
H Baza kół (mm) (inch)112744,4112744,4112744,4
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)65025,665025,665025,6
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)63124,863124,863124,8
L Reach (mm) (inch)380153801538015
M Przekrok (mm) (inch)40115,841916,541916,5
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)660266602666026
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8903,51104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51656,5
Q Rozmiar kół 27.527.527.5
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core2 55 Nm, technologia PedalPlus 6-Sensor
  • Moduł sterujący
    RideControl Dash 2, tryb automatyczny SmartAssist, 5 trybów wspomagania
  • Wyświetlacz
    RideControl Dash 2, widoczność pod szerokim kątem, kolorowy wyświetlacz LCD
  • Akumulator
    EnergyPak Smart Integrated 500, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604)
  • Ładowarka
    Giant EnergyPak 4A Smart
  • Łączność
    łączność z aplikacją Giant RideControl bezprzewodowe wyświetlacze ANT+ z profilem e-bike (LEV)
  • Rozmiary
    XS, S, M
  • Kolor
    Mountain Air
  • Rama
    aluminium ALUXX, zintegrowana bateria, konstrukcja z niskim przekrokiem (LST)
  • Widelec
    SR Suntour Mobie 32, 63mm skoku
  • Kierownica
    aluminiowa, 30° gięcia w tył, 31.8x660 mm
  • Chwyty
    Liv Comfort Ergo Microtech Plus
  • Wspornik kierownicy
    aluminiowy, regulacja kąta
  • Wspornik siodła
    amortyzowany, 30.9x300/350mm
  • Siodło
    Selle Royal Lift
  • Pedały
    platformowe, antypoślizgowe
  • Manetki
    Shimano Nexus 8 RevoShift
  • Hamulce
    Tektro HD-M281, hydrauliczne, tarcze 180mm [P] 160mm [T]
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M281
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Korba
    ramiona z kutego aluminium, tarcza stalowa 38T, osłona
  • Obręcze
    Liv, ETRTO: 21-584, dwukomorowe, aluminium
  • Piasty
    [P] Shimano HB-QC300 [T] Shimano Nexus 8
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, e-bike optimized, [P] 32 [T] 32
  • Opony
    Schwalbe Motion Big Apple, K-Guard, 27.5x2.15
  • Dodatki
    nóżka KSA18
  • Oświetlenie
    [P] Giant Recon HL50, 50 lux [T] Spanninga E-bike
  • Zabezpieczenie
    AEGIS e-Lock, Find My Bike (tylko na iOS)
  • Bagażnik
    koszyk z przodu (max. 15 kg)
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    aluminiowe
  • Limit łącznego obciążenia
    156kg
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.