{{ item.Quote }}

Koła Giant SLR 1 50 Disc, karbonowe

Current price: 2 799 zł - 4 099 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Całkowicie nowe koła SLR 1 50 Disc to wszechstronne koła szosowe o wysokich osiągach, łączące w sobie wyjątkowe wydajność aerodynamiczną, minimalizujące straty mocy i pozwalają oszczędzić masę.

Charakterystyka

  • Konstrukcja obręczy typu Hookless zwiększa ogólną wytrzymałość, zapewnia większą szerokość wewnętrzną obręczy bez zwiększania jej wagi.
  • Zoptymalizowane układanie włókien węglowych sprawia, że koła cechują się dużą sztywnością. Włókna są umieszczane w newralgicznych punktach aby zapewnić dużą sztywność przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi.
  • Sprawdzony w tunelu aerodynamicznym profil obręczy Hookless o stożku 50 mm zapewnia maksymalną przewagę aerodynamiczną.
  • Technologia Dynamic Balanced Lacing (DBL) sprawia, że zaplot koła jest sztywniejszy. Pozwala to na stworzenie koła o znakomitym współczynniku przenoszenia mocy. Powiększony kołnierz piasty DBL zwiększa kąty szprych co wpływa na ogólną sztywność koła dla lepszego przenoszenia mocy.
  • Zwiększona szerokość obręczy o 3,8 mm poprawia sztywność jej zewnętrznej części i sprawia, że opona posiada lepszą trakcję na zakrętach.
  • Zaprojektowana z myślą o dzisiejszych oponach drogowych szerokość wewnętrzna obręczy wynosząca 22,4 mm sprawia, że opona posiada większą powierzchnię styku z podłożem co skutkuje lepszą przyczepnością, większym komfortem i pewnością prowadzenia.
  • Piasta Giant o niskim współczynniku tarcia z precyzyjnie obrobionymi elementami wewnętrznymi eliminuje nadmierne zużywanie łożysk, zmniejsza tarcie, obniża opory toczenia i minimalizuje straty mocy.

Specyfikacja

Obręcz
Karbonowa
Typ obręczy
Hookless
System bezdętkowy
Giant Tubeless System (taśma I wentyle w zestawie)
Sugerowany rozmiar opony
700x25C – 700x32C
Wysokość stożka
50mm
Zewnętrzna szerokość obręczy
30mm
Wewnętrzna szerokość obręczy
22.4mm
ETRTO
622-22
Przednia piasta
Giant Low Friction Hub, Centrelock
Tylna piasta
Low Friction Hub, 30 Tooth Ratchet Driver, Centerlock
Kompatybilne bębenki
Shimano HG, SRAM XDR (XDR sprzedawany osobno)
Łożyska
Maszynowe
Przednia oś
100x12 Thru Axle
Tylna oś
142x12 Thru Axle
Szprychy
SAPIM CX-Ray
Zaplot
24H, DBL Disc
Nyple
Aluminiowe
Gwarancja
2 lata
Waga
(komplet) 1518g, (przód) 703g, (tył) 815g

Najważniejsze informacje

SLR 1 50 Disc WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

TECHNOLOGIA HOOKLESS
Dynamic Balanced Lacing
Low Friction Hub

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.