{{ item.Quote }}

Koła Giant SLR 1 Disc 65mm, karbonowe

Current price: 2 699 zł - 3 899 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Koła systemowe Giant SLR 1 65 Disc to lekkie, aerodynamiczne koła, które zapewniają korzyści aero w przystępnej cenie. Wyposażony w profil obręczy o wysokości 65 mm i współczesną szerokość wewnętrzną 22,4 mm, koła systemowe SLR 1 65 zapewniają nie tylko korzyści aerodynamiczne, ale także lepsze podparcie dla dzisiejszych opon o większej objętości. Dzięki konstrukcji hookless i zoptymalizowanemu układowi karbonu, aby zapewnić solidną konstrukcję przy minimalnej wadze, a także dzięki piastom o niskim tarciu i technologii Dynamic Balanced Lacing w celu utrzymania maksymalnej wydajności energetycznej, SLR 1 65 oferuje zawodnikom maksymalną efektywność aerodynamiczną bez dodatkowej wagi.
Konstrukcja obręczy typu hookless zwiększa ogólną trwałość i oferuje większą szerokość wewnętrznej obręczy bez zwiększania ciężaru.

Charakterystyka

  • Zoptymalizowany układ karbonu zawiera włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie umieszczone w najważniejszych obszarach w celu zapewnienia sztywności, zgodności i lekkości kół.
  • Piasta o niskim tarciu z precyzyjnie obrobioną wewnętrzną powierzchnią eliminuje nadmierne obciążenie łożyska, zmniejsza tarcie łożyska oraz obniża opory toczenia i minimalizuje straty mocy.
  • Dynamic Balanced Lacing (dynamicznie zrównoważony zaplot) zapewnia, że szprychy mają optymalne napięcie podczas dynamicznego obciążenia, co zapewnia lepszą trwałość i wyższą efektywność pedałowania.
  • Powiększony kołnierz piasty DBL poprawia kąty szprych, zwiększając ogólną sztywność skrętną i sztywność boczną dla lepszego przekazywania  mocy.
  • Uniwersalny profil obręczy o wysokości 65 mm ze zaktualizowaną wewnętrzną szerokością 22,4 mm zapewnia lepsze podparcie dla dzisiejszych opon szosowych i minimalizuje straty związane z oporami powietrza.

Specyfikacja

Typ obręczy: Hookless Clincher
Szerokość zewnętrzna obręczy: 26 mm
Szerokość wewnętrzna obręczy: 22,4 mm
Piasta przednia: Giant Low Friction Alloy, Centerlock
Piasta tylna: Giant Low Friction Alloy, Ratchet Driver 30T, Centerlock
Kompatybilność piasty: Shimano HG, SRAM XDR
Oś przednia: oś przelotowa 100 x 12
Oś tylna: oś przelotowa 142 x 12
Waga (para): ok. 1640 g

Najważniejsze informacje

Za wyjątkową wydajnością nowych kół Giant SLR 1 65 Disc kryje się kilka innowacyjnych technologii, które zapewniają lekkość, przewagę aerodynamiczną i pewne prowadzenie.

SLR 1 65 Disc WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

Dynamic Balanced Lacing
TECHNOLOGIA HOOKLESS

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.