{{ item.Quote }}

Koła Giant SLR 2 65mm, karbonowe

Current price: 2 199 zł - 2 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Koła systemowe Giant SLR 2 65 to lekkie karbonowe koła aero w zaskakująco przystępnej cenie. Wyposażone w obręcze o aerodynamicznym profilu o głębokości 65 mm i nowoczesnej wewnętrznej szerokości 22,4 mm, SLR 2 65 wykazuje zredukowane straty aerodynamiczne i oferuje lepsze podparcie dla dzisiejszych opon o większej objętości. Dzięki konstrukcji hookless i zoptymalizowanemu układowi karbonu, aby zapewnić solidną konstrukcję przy minimalnej wadze, SLR 2 65 oferują lekką i niedrogą aerodynamikę.

Charakterystyka

Konstrukcja obręczy typu hookless zwiększa ogólną trwałość i oferuje większą szerokość wewnętrznej obręczy bez zwiększania wagi.
Zoptymalizowany układ karbonu zawiera włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie umieszczone w najważniejszych obszarach w celu zapewnienia sztywności, zgodności i lekkości kół.
Uniwersalny profil obręczy o wysokości 65 mm ze zaktualizowaną wewnętrzną szerokością 22,4 mm zapewnia lepsze podparcie dla dzisiejszych opon szosowych i minimalizuje straty związane z oporami powietrza.
Zastrzeżona żywica Giant o wysokiej temperaturze zeszklenia zwiększa ogólną trwałość obręczy i skuteczność hamowania.

Specyfikacja

Materiał: Karbon
Typ obręczy: Hookless Clincher
Bezdętka: Giant Tubeless System
Stożek: 65 mm.
Szerokość zewnętrzna obręczy: 26 mm
Szerokość wewnętrzna obręczy: 22,4 mm
ETRTO: 622-22
Piasta przednia: Giant Alloy, Centerlock
Piasta tylna: Giant Alloy, Pawl Driver (3 zapadki 30T)
Kompatybilność piasty: Shimano HG, SRAM XDR
Łożyska: maszynowe
Oś przednia: 100 x 5 QR
Oś tylna: 130 x 5 QR
Szprychy: SAPIM Sprint
Ilość szprych: 18 przód; 24 tył
Nyple: Aluminiowe
Waga (para): ok. 1690 g

Najważniejsze informacje

Za wyjątkową wydajnością nowych kół Giant SLR 2 65 kryje się kilka innowacyjnych technologii, które zapewniają lekkość, przewagę aerodynamiczną oraz pewne prowadzenie.

SLR 2 65 WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

TECHNOLOGIA HOOKLESS

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.