Mystery Box
{{ item.Quote }}

Siodełko Liv Ergocontact

Current price: 159 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Ergonomicznie ukształtowana szersza część wraz ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem, aby zmniejszyć nacisk na tkanki miękkie. Krótki nos zapewnia płynne pedałowanie w różnych pozycjach siedzących. Siodełko ErgoContact zapewnia maksymalny komfort na krótkich lub dłuższych trasach pomagając osiągnąć Twoje rowerowe cele.

Charakterystyka

  • Ergonomiczny kształt: zaprojektowany z myślą o pozycji bardziej siedzącej. Specjalne zaprojektowane boczne zaokrąglenia pozwalają na efektywne pedałowanie.
  • Specjalnie zaprojektowane wcięcie:  pozwala zminimalizować nacisk na tkanki miękkie, dzięki czemu minimalizuje drętwienie i ból.
  • Wyściółka o dużej gęstości: specjalnie zaprojektowana wyściółka pozwala na odpowiednie podparcie kości kulszowych niezależnie od pokonywanego dystansu.
  • Krótki nos: zwiększa efektywność pedałowania i pozwala czuć się komfortowo niezależnie od pozycji na rowerze.

Specyfikacja

Waga: 335 g
Materiał prętów: Stal
Średnica prętów: 7 mm
Powłoka: Polypropylen
Wyściółka: Polypropylen
Szerokość: 150 mm
Długość 260 mm
Kolor: Black

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.