NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCR Advanced Disc 2

12 399 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Pędzisz po zwycięstwo, a może pobijasz życiówkę? Ta kompozytowa szosówka daje prędkość, wydajność i kontrolę do przesuwania granic.

Główne korzyści

Wiodąca w klasie wydajność

Ramę opracowano, by zapewnić kolarzom szosowym najwyższą skuteczność na podjazdach, wydajność aerodynamiczną i zwycięską sztywność podczas sprintów. Osiągnięto to dzięki imponującemu stosunkowi sztywności do masy oraz udoskonalonym aerodynamicznym profilom rur.

Zaawansowana aerodynamika

Oto najbardziej wymierne korzyści modeli TCR, w porównaniu z poprzednimi generacjami. Analiza i testy każdego kształtu rury oraz optymalizacja produkcji umożliwiły stworzenie konstrukcji o znacznie niższych oporach przy szerszym zakresie kątów natarcia.

Pełna kontrola

Zintegrowane z ramą hamulce tarczowe zapewniają płynne hamowanie o dużej sile i modulacji, co daje jeszcze większą kontrolę w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Standard Flat-Mount i nowe osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie, a dodatkowy prześwit ramy i widelca umożliwia założenie szerszych opon do 32 mm.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Carbon / Knight Shield, Hematite
  • Rama
    Kompozyt Advanced, disc, max. szerokość opony 32mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive (1 1/8" x 1 1/4"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Variant, kompozytowy, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Approach
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano 105, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano 105
  • Przerzutka tylna
    Shimano 105
  • Hamulce
    Shimano 105 hydrauliczne, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano 105 hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano 105, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11EL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano 105, 36/52
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-R2 Disc
  • Piasty
    zestaw Giant P-R2 Disc, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    zestaw Giant P-R2 Disc
  • Opony
    Giant Course 1, bezdętkowe, 700x25c (28mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    8,38 kg (rozmiar ML)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Najważniejsze informacje

Nowy, aerodynamiczny profil rur główki ramy, rury dolnej i widelca, plus dodatkowy prześwit na szersze opony, powodują, że ta wszechstronna maszyna gwarantuje niespotykaną skuteczność na szosie. Sztyca Variant zapewnia dość amortyzacji, by zagwarantować zrównoważoną jazdę w warunkach wyścigowych. Zintegrowane hamulce tarczowe sprawiają, że otrzymujemy wyścigową maszynę na każdą pogodę i warunki.

TCR Advanced Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,753020,956022
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)52020,553521,155021,756522,258022,860023,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)72,12,8642,559,22,359,22,359,22,359,22,3
HBaza kół (mm) (inch)97638,497738,598038,699139100639,6102040,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,8702,8702,8672,6672,6672,6
KStack (mm) (inch)51720,452820,854521,556222,158122,959623,5
LReach (mm) (inch)37614,838315,138815,339315,540215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)70627,872528,574729,477330,480031,581632,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
360-View
TCR Advanced Disc 2

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
MegaDrive
PowerCore
Kompatybilność z RideSense
Wariantowa sztyca podsiodłowa

Najnowsze wiadomości

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.